Külastajatele on avatud…

Kodukant Läänemaa Leader ja Lastekaitse Liit projekti toel on valminud Rannarahva teabe-, käsitöö- ja toiduait Pivarootsis –  müügil kohalik käsitöö, maiustused ja karastusjoogid. Võtame müügile käsitööesemeid. Meie teadetetahvlile on oodatud piirkonnas toimuvate ürituste ja ostu-müügikuulutused.

Keskkonnainvesteeringute Keskuse ja Lastekaitse Liit projekti toel on valminud loodusinfokeskus Pivarootsi loodustareke – informatiivsed üritused ja materjalid looduskaitsealustest liikidest. Loodusõpe olemasolevate õppevahendite abil. Õppeks on loodud mitmeid võimalusi –  erinevate loodusobjektide tundmaõppimine kirjanduse, mängude ja tehniliste õppevahendite abil ning praktiline vaatlus ja tegevus.

Keskkonnainvesteeringute Keskuse ja Lastekaitse Liit toel on rajatud loodusõpperada 17 infotahvliga, mis tutvustavad kohalikku liigirikkust, küla ja puhkekeskuse ajalugu.

Keskkonnainvesteeringute Keskuse ja Lastekaitse Liit toel on valminud vaatetorn koos 12 m ronimisseinaga.

EAS ja Lastekaitse Liit toel rekonstrueeriti peamaja. Maja on soojustatud, mis annab võimaluse pikendada hooaega kuni jõuludeni ja hooaega alustada kevadkoolivaheajaga.

Tule meile külla!