Aktiivne vaba aja veetmine

Meie külalistel on võimalus nautida nii loodust,rahu ja vaikust hingata mereõhku, lihtsalt päikest võtta, olla koos sõpradega kui ka puhata aktiivselt mängides korv-, võrk-, rahvaste ja sulgpalli, lauatennist, koroonat, lauamänge, petanki, mölkkyt. Täpsust saab visata noolemängus, võistelda teatevõistlustes ja GPS abil orienteerumises ning turnida ronimisseinal.
Lõkkeplats – mõnus paik lõkke ümber istumiseks ja grillimiseks. Ühtlasi on ainus koht territooriumil, kus tohib tuld süüdata.
Püstkoda – sobib vaikseks istumiseks suvistel õhtutundidel. Seal on Ufo-grill grillimiseks ja lõkkepann, millel saab ise maitsva eine valmistada.
Korvpalliväljak – puitpõrandaga korvpalliväljakul saab mängida nii tavalist kui ka minikorvpalli või pidada ka teisi spordivõistlusi.
Võrkpalliplats muruplatsil.
Metsamaja esine terrass – mängimiseks on üles pandud kaks lauatenniselauda. Täpsust saab visata noolemängus.
Ronimissein on 12m kõrgune ja iga soovija saab alustada mägironija karjääri just siit, pakub nii head füüsilist kui vaimset treeningut.
Võimalus organiseerida retkejuhtidega matkasid – jalgsi-, jalgrattaga- ja bussimatkad.
Jalgsimatk – võimalusel külastada kunsti- ja mesindustalu, osaleda Polli talu Loomingulise Keskuse üritustel ja lihtsalt rannaäärse loodusega tutvuda.
Jalgrattamatk – külastajad saavad vajadusel rentida jalgrattaid ja matkavarustust. Jalgratastel matkates on võimalik tutvuda Lõuna-Läänemaa vaatamisväärsustega:
Hanila koduloomuuseum; Hanila ja Karuse kirik; Kõmsi kivikalmed; Puhtu ja Laelatu puisniit; Tuhu soo matkarada; Vatla mõis ja selle ümbrus; Salevere Salumägi; Virtsu tuulepark ja alevik; filmivõtete paigad; Karuse raudteejaam, kus soovi korral saab vaadata nõukaaegseid ringvaateid; võimalusel tellida paadisõit Suurel väinal piki rannikut; külastada Valeri Kirsi automuueumi.
Bussiekskursioonid –
Muhu saarele: Tihuse Hobuturismitalu, Laasu talu jaanalinnufarm, Üügu pank, Katariina kirik, Eemu pukktuulik, Männiku Käsitöötuba, Muhu muuseum Koguva külas;
Matsalu rahvuspargi aladele: Penijõe mõisas asuva looduskeskuse külastus koos slaidiprogrammi vaatamisega; paadisõit Suitsu jõel; Suitsu vaatetorn ja matkarada, Penijõe matkarada, kanuumatkad, linnuvaatlus. Lihula mõisas asuva muuseumi külastus ja tutvumine Saare-Lääne piiskopilinnuse varemetega;
Pärnu maakonda Soontagana maalinna;
Hanila valla vaatamisväärsused:
1.Laelatu ja Puhtu puisniit, seal kasvavad taimed ja Puhtu ajalugu. Virtsu tuulepark ja alevik, Valeri Kirsi automuuseum, paadisõit Suurel väinal. Soovi korral saab korraldada paadisõidu Kessulaiule.
2.Hanila koduloomuuseum, Kõmsi kivikalmed, Salevere Salumägi, Matsalu linnuvaatlustorn.
3.Kinksi küla plats, Karuse kirik, Karuse raudteejaam koos filmi vaatamise võimalusega.
4. Vatla mõis ja park, Tuhu soo matkarada.
5. Võimalik korraldada öist tõrvikumatka.
6. Peod – puhkekeskuses on olemas karaokevõimalusega muusikakeskus. Meie kaudu saab tellida ka pillimehi. Kaasa võib võtta kassette, plaate ja videoid.

Kedagi külla kutsudes võtame endale vastutuse külalise õnne eest kogu selle aja jooksul, mis ta meie katuse all viibib.